Szkoła Podstawowa w Bieniowie

SZÓSTKI PIŁKARSKIE - ZAWODY GMINNE 2023

W dniach 5-6 października w Mirostowicach Dolnych odbyły się gminne zawody szóstek piłkarskich. W kategorii rocznik 2011 i młodsi w turnieju wzięło udział 6 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa A: Lubanice, Olbrachtów, Sieniawa. Grupa B: Bieniów, Grabik, Mirostowice. W fazie grupowej pokonaliśmy Mirostowice Dolne i ulegliśmy Grabikowi. Pozwoliło to wyjść z grupy i zagrać o trzecie miejsce. W tym meczu zmierzyliśmy się z Sieniawą Żarską. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne (po remisie w meczu 2:2). Niestety, zostaliśmy pokonani 2:1 zajmując ostatecznie 4 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Efraim Lewkowicz, Patryk Adach, Mateusz Dziewiński, Maciej Kalinowski, Dawid Stodolski, Kacper ChabraszewskiKonrad Farion oraz Filip Borowczak.

W kategorii rocznika 2009-2010 w turnieju wzięły udział 4 zespoły: Sieniawa Żarska, Bieniów, Grabik, Mirostowice. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu pokonaliśmy Mirostowice 3:1. Następnie wygraliśmy z Grabikiem 6:0. W ostatnim meczu padł remis 1:1.

Szkołę reprezentowali: Mikołaj Kowalczewski, Filip Januszewski, Jakub ChabraszewskiSzymon Artymowicz, Miłosz Miciniowski, Adam Kalinowski, Wojciech Ślęczka i Gabriel Dobrucki.

Nasza drużyna wygrała turniej z 7 punktami na koncie i będzie reprezentować Gminę Żary na zawodach powiatowych.

Dariusz Michalewicz

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ