Szkoła Podstawowa w Bieniowie

105. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował akademię poświęconą 105. rocznicy odzyskania niepodległości. W czasie akademii zaprezentowali się, w różnych formach, uczniowie klas II, III, IV, V, VI i VIII. Ponadto wystąpiły uczennice, które uzyskały wyróżnienie w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych, który odbył się w Szkole Podstawowej w Lubanicach. W kategorii klas II-V wyróżnienie otrzymał zespół z składzie: Hanna DaszkoMilena Chomont, Sofi Lewkowicz. Natomiast Hanna Sobańska z oddziału przedszkolnego zdobyła wyróżnienie w kategorii: dzieci przedszkolne- klasa I. Klasy VI-VIII reprezentowała Lily Cierech. Uczestniczki gminnego przeglądu wystąpiły również na XI Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, który od kilku lat odbywa się w Bieniowie.

G. Kohlman

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ