GMINNE IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA NOŻNA

W dniach 30-31 marca w Mirostowicach Dolnych odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W pierwszym dniu rywalizowały ze sobą drużyny chłopców. Zespoły podzielono na dwie grupy, gdzie każdy zagrał z każdym. Nasi chłopcy wygrali oba mecze grupowe, dzięki czemu awansowali do półfinału, w którym pokonali gospodarzy 5:0 i zdobyli awans do finału.

Miło nam poinformować, że w finale pokonali drużynę z Sieniawy Żarskiej 2:1 i tym samym wywalczyli awans do zawodów powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Adach, Maciej Kalinowski, Efraim Lewkowicz, Bartosz Strzelczak, Miłosz Miciniowski, Filip Januszewski, Jakub Chabraszewski, Adam Kalinowski, Szymon Artymowicz i Mikołaj Kowalczewski.

W drugim dniu rywalizowały zespoły dziewcząt. W grupie młodszej zajęliśmy 2 miejsce, natomiast w starszej- 3 miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: grupa młodsza- Hanna Fraszewska, Lily Cierech, Dagmara Kujawska, Izabela Chomont, Julia Ostrowska, Maria Silwanowicz, Lena Januszewska, Dominika Kuchenbecker; grupa starsza- Maja Kuros, Gabriela Lubańska, Agata Motyl, Karolina Niżnik, Daria Kaźmierczak, Zuzanna Karpińska, Anastazja Karmonik, Maja Kołoda.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

D. Michalewicz