UNIHOKEJ - ETAP GMINNY

12 stycznia reprezentacja chłopców ze szkoły podstawowej uczestniczyła w gminnych eliminacjach turnieju unihokeja (w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży). Zawody odbyły się w Zespole Szkół w Mirostowicach Dolnych. W rozgrywkach wzięli również udział uczniowie z Mirostowic Dolnych, Olbrachtowa, Złotnika, Lubanic i Sieniawy Żarskiej. Nasza reprezentacja po niezwykle emocjonujących meczach w swojej grupie, a następnie w walce o finał zajęła I miejsce i będzie miała prawo do reprezentowania Gminy Żary podczas eliminacji powiatowych w Kunicach.

Oto skład zwycięskiej drużyny: Kacper Cybulski, Kamil Buczyński, Kacper Krzywiszyn, Dawid Sroka, Hubert Fabiańczyk, Kornel Pruszyński, Daniel Śniadecki, Jakub Kuczyński, Bartosz Kowalczewski, Hubert Ślęczka.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

G. Kohlman