PIŁKARSKIE PIĄTKI DZIEWCZĄT

16 kwietnia po raz kolejny sportowe szczęście dopisało reprezentacji naszej szkoły w piłce nożnej. Podczas Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt nasza drużyna zdobyła II miejsce. Oto reprezentacja naszej szkoły: Anita Bożek, Katarzyna Sokulska (kl. III), Klaudia Bundzylak, Julia Baryła, Kaja Łahucik (kl. IV), Julia Kulasz, Klaudia Jaszczyszyn (kl. V), Barbara Stora, Weronika Wilińska i Natalia Klimkowska (kl. VI). Opiekunem dziewcząt był Pan Grzegorz Kohlman.

Gratulujemy!!!