Szkoła Podstawowa w Bieniowie

KONKURS RECYTATORSKI - ETAP SZKOLNY

W poniedziałek, 4 lutego, odbył się szkolny etap Konkursu Recytatorskiego. O możliwość reprezentowania naszej szkoły podczas eliminacji gminnych w Złotniku walczyło 29 recytatorów ze wszystkich kategorii wiekowych.

Więcej…

KONKURS RECYTATORSKI - ETAP GMINNY

11 i 12 lutego odbyły się gminne eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Spośród uczniów, którzy nas reprezentowali tytułem laureata nagrodzono Aleksandrę Mazur, zaś wyróżniono- Oliwię Bilińską. Ola będzie reprezentowała Zespół Szkół w Bieniowie podczas eliminacji rejonowych w Żarach. 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a za Olę trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia.

Więcej…

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP GMINNY

8 marca w Marszowie odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Nasi zawodnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy. Turniej odbywał się w trzech kategoriach.

Gratulujemy!

Więcej…

PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU WIELKANOCNEGO

Zapraszamy serdecznie w niedzielę (24 marca) w godz. 9-13 do naszego stoiska przy plebanii. Polecamy ozdoby (pisanki wykonane różnymi technikami, pojemniki na rzeżuchę, podgrzewacze, koguciki na jajka, ptaszki na klamerkach, zajączki, stroiki w doniczkach, itp.) oraz babeczki, zajączki, rogaliki, ciastka. Oto, jak wyglądały przygotowania do kiermaszu.

Więcej…

NIEDZIELA PALMOWA

W niedzielę, 24 marca, przy plebanii odbył się kiermasz wielkanocny. Nasze ozdoby oraz wypieki cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy 1153,81 zł, które przeznaczymy na zakup mikrofonowego bezprzewodowego zestawu estradowego. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie kiermaszu (uczniom, nauczycielom, rodzicom, księdzu Andrzejowi, OSP). A tu krótka fotorelacja.

Więcej…

Strona 1 z 3

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ