Szkoła Podstawowa w Bieniowie

Z WIZYTĄ W KRONOPOLU

1 lutego uczniowie klas gimnazjalnych odwiedzili żarski Kronopol w ramach II edycji akcji Kronopol, firma otwarta.

Więcej…

SPŁYW KAJAKOWY - INFORMACJE O ZAPISACH

Szkole Koło Turystyczno-Krajoznawcze ZDOBYWCY organizuje w dniach 24-26 czerwca 2013 spływ kajakowy. Biwakujemy tradycyjnie u Igora w Szwecji. Absolwenci, chcący wziąć udział w spływie, muszą posiadać ważną legitymację członkowską PTTK.


Więcej…

DZIEŃ LICZBY "PI"

14 marca obchodziliśmy w Dzień Liczby "Pi". Gimnazjaliści poszukiwali ukrytych na terenie szkoły zadań, które następnie należało rozwiązać. W konkursie wygrali uczniowie, którzy rozwiązali poprawnie najwięcej zadań:
- I miejsce- Oliwia Bilińska, Mateusz Muła
- II miejsce- Marta Tychowska, Paulina Pysznik
- III miejsce- Ewelina Paczwa, Krzysztof Graczyk

Gratulujemy!

Więcej…

SIÓDEMKA I SREBRNA BALLADYNA

Grupa teatralna Siódemka, czyli siedem wspaniałych, uzdolnionych gimnazjalistek, podbiła serca jurorów Powiatowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych BALLADYNA 2013. 21 marca dziewczyny wystąpiły w Żarach ze spektaklem Sumienie, za który otrzymały nagrodę- SREBRNĄ BALLADYNĘ oraz nominację do Lubuskiej Gali Teatralnej w Międzyrzeczu.

Gratulujemy!!!

Więcej…

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYKI OBRZĘDOWEJ

Gratulujemy!!!

Więcej…

Strona 1 z 3

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ