Szkoła Podstawowa w Bieniowie

PRZYJĘCIE DO BRACI GIMNAZJALNEJ

12 października odbyło się przyjęcie do braci gimnazjalnej uczniów klasy I. Kandydaci musieli wykazać się sporą zręcznością. Nad całością czuwali Pani U. Polit i Pan A. Pięta. Zapraszamy do fotogalerii.


Więcej…

GMINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Uczennica klasy II gimnazjum, Weronika Zakowicz, zdobyła nagrodę w V Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym. Spośród ogromnej ilości prac jury wybrało stroik Weroniki, który zresztą nie powstał bez przeszkód. Pomysł zrodził się przy okazji tworzenia kartki bożonarodzeniowej na inny konkurs. Kartka była piękna, ale znajdowały się na niej produkty, których nie można było użyć. Nie poddałyśmy się .... i w konkursie gminnym doceniono pracę.

Elżbieta Brudna

Więcej…

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ