Szkoła Podstawowa w Bieniowie

230. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI

Szkolne obchody 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbywały się w dwóch częściach. Pierwsza skierowana była do uczniów klas IV-VIII i polegała na zapoznaniu się z tekstem dotyczącym okoliczności uchwalenia konstytucji. Następnie uczniowie rozwiązywali quiz. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: indywidualnej i międzyklasowej (procentową sprawność klasy). Najlepszy wynik uzyskała kl. IV, II miejsce- kl. VI, trzecie- kl. VIII, czwarte- kl. V i piąte- kl. VII.

Najlepsze indywidualne wyniki:

  • IV - Kowalczewski Mikołaj, Januszewski Filip, Adach Antoni
  • V - Stodolski Tomasz, Reginia Paulina, Romaniak Karolina
  • VI - Motyl Agata, Kaźmierczak Daria, Kuchenbecker Marcin
  • VII - Fraszewska Oliwia, Jabłońska Angelika, Fraszewska Wiktoria
  • VIII - Kołcio Anita, Banasiak Patrycja, Matyasik Sebastian

Klasy młodsze wykonały prace plastycznych o tematyce związanej z rocznicą. Najlepsze prace zostały zaprezentowano na szkolnej gazetce.

G. Kohlman

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ