Szkoła Podstawowa w Bieniowie

IX GMINNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY MAŁY TALENT

30 kwietnia przedszkolaki z punktu i oddziału przedszkolnego po raz kolejny wzięły udział w Gminnym Przeglądzie Artystycznym Mały Talent. Impreza ta odbyła się już po raz dziewiąty- tym razem w Olbrachtowie.

Miło nam poinformować, że w kategorii recytacja wyróżnienie otrzymali Marcel Miciniowski oraz Maja Kuros. Marcel recytował wiersz pt. Jaskółka, natomiast Maja wiersz pt. Awantura w piórniku. W kategorii piosenka Wiktoria Kamelska z oddziału przedszkolnego otrzymała tytuł Mały Talent. Nad przygotowaniami do przeglądu czuwały Panie H. Cieślak i B. Sobańska.

Gratulujemy zdobytych wyróżnień oraz tytułu Mały Talent!

14 marca drużyna chłopców ze szkoły podstawowej uczestniczyła w eliminacjach rejonowych piłki siatkowej, które odbyły się w Nowej Soli. Mimo osłabionego składu (brak 3 zawodników) zdobyli V miejsce i pokonali dwie drużyny z nowosolskich szkół. Tym samym po raz kolejny zdobyli punkty dla naszej gminy.

Drużyna wystąpiła w składzie: Krzysztof Wiliński, Jakub Kaźmierski, Michał Winnicki, Michał Kochanowski, Gracjan Ostrowski, Szymon Ślęczka, Tymoteusz Więckiewicz, Konrad Antosz i Jakub Kuczyński. Opiekunem drużyny jest Pan Grzegorz Kohlman.

Gratulujemy !!!

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ