Szkoła Podstawowa w Bieniowie

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

16 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w organizowanym po raz czternasty w Szkole Podstawowej w Złotniku Gminnym Konkursie Ortograficznym.

Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Sara Baryła (kl. II), Bartosz Budzyła (kl. III), Kornelia  Rybak (kl. V) oraz Hanna Pietrzak (kl. V). Uczniowie głowili się nad regułami i wyjątkami polskiej pisowni w dyktandach oraz innych zadaniach i zabawach konkursowych udowadniając, że ortografia nie jest straszna i nudna.

Hanna Pietrzak w klasyfikacji indywidualnej zajęła III miejsce.

Gratulujemy!

 

14 marca drużyna chłopców ze szkoły podstawowej uczestniczyła w eliminacjach rejonowych piłki siatkowej, które odbyły się w Nowej Soli. Mimo osłabionego składu (brak 3 zawodników) zdobyli V miejsce i pokonali dwie drużyny z nowosolskich szkół. Tym samym po raz kolejny zdobyli punkty dla naszej gminy.

Drużyna wystąpiła w składzie: Krzysztof Wiliński, Jakub Kaźmierski, Michał Winnicki, Michał Kochanowski, Gracjan Ostrowski, Szymon Ślęczka, Tymoteusz Więckiewicz, Konrad Antosz i Jakub Kuczyński. Opiekunem drużyny jest Pan Grzegorz Kohlman.

Gratulujemy !!!

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ