Szkoła Podstawowa w Bieniowie

SZKOLNY TURNIEJ SCRABBLE

8 maja zakończył się Szkolny Turniej Scrabble. W turnieju wzięło udział 14 uczniów z klasy III, IV i VI wyłonionych w eliminacjach, które odbyły się 29 kwietnia. Uczniowie grali w parach. Było gwarno i wesoło. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Pierwsze miejsce zdobyła Julia Baryła z imponującą liczbą 336 punktów, drugie Kasia Sokulska z liczbą 196 punktów, a trzecie przypadło Gabrysi Kaźmierczak, która zdobyła 170 punktów. Trzy kolejne osoby- Hania Pietrzak, Ania Kozaczyńska i Olga Stachowska zdobyły wyróżnienia. Gratulujemy !!!

Scrabble to gra, która na każdym etapie zaawansowania jest ogromną satysfakcją dla gracza. Od pierwszych wyrazów ułożonych na planszy, aż po odkrycie tajników strategii rozgrywki Scrabble pobudzają wyobraźnię, rozwijają pamięć, wzbogacają słownictwo, natomiast odrobina szczęścia w losowaniu daje szansę nawet niedoświadczonym graczom.  Scrabble są także doskonałym narzędziem wspomagającym naukę w szkole. Nasi scrabbliści spotykają się raz w tygodniu na szkolnym kółku Scrabble,  by świetnie się bawić i doskonalić swoje umiejętności.

Anna Kruszwic


PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ