REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016

W dniach 7-9 marca przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Podczas spotkań w szkole uczniowie klas młodszych wykonali prace plastyczne Moja Wielkanoc. Natomiast starsze klasy szkoły podstawowej przygotowały palmy wielkanocne, a młodzież gimnazjalna-Ikony Zmartwychwstałego. Najciekawsze prace zostały zaprezentowane w kościele parafialnym w Bieniowie.

Nauki rekolekcyjne prowadził ks. Łukasz Mielnik z Parafii pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubsku, który swoim optymizmem i radością wniósł w naszą szkolną codzienność ducha wiary i nadziei. Do duchowego ubogacenia przyczyniły się również uczennice klasy 2 gimnazjum: Aleksandra Woźniak, Julia Ślecka, Gabriela Urszulak, Karolina Ostrowska i Julia Kuros, które swoim doskonałym śpiewem zachęcały do jeszcze większego otwarcia się na obecność Boga.

Dziękujemy księdzu Łukaszowi, nauczycielom i uczniom, którzy swoją pracą przyczynili się do tego, aby rekolekcje były owocne.

Ks. Andrzej Woch
Małgorzata Iwanków