TURNIEJ BRD - ELIMINACJE GMINNE

13 kwietnia w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy. Uczestnicy rozwiązywali testy teoretyczne oraz wykonywali zadania praktyczne (jazda rowerem po torze sprawnościowym, zadania z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej).

W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Grabika Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Sieniawy Żarskiej, a trzecie- drużyna z Olbrachtowa. W klasyfikacji zespołowej gimnazjów zwyciężyła drużyna z Grabika. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Mirostowic Dolnych, a trzecie- drużyna z Bieniowa.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym!