I GMINNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

10 listopada w Lubanicach odbył się I Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej. Miło nam poinformować, że w kategorii wiekowej  klas 0-III duet z oddziału przedszkolnego w składzie Maja Kuros i Remik Dobrucki zajął II miejsce, a zespół Sokoły z gimnazjum (skład: Aleksandra Woźniak, Julia Ślecka, Julia Kuros, Gabriela Urszulak, Karolina Ostrowska, Grzegorz Najdek, Kacper Sokulski, Błażej Błażków i Arkadiusz Porzucek)- miejsce I w kategorii wiekowej gimnazja. Aleksandra Woźniak otrzymała wyróżnienie dla najlepszej gitarzystki.

W przeglądzie wzięły również udział zespoły z klas I oraz V szkoły podstawowej, a także zespół Siódemka z gimnazjum. Opiekunowie uczestników to: Panie Halina Cieślak, Barbara Pietrzak i Urszula Polit oraz Pan Piotr Brudny.

Gratulujemy sukcesu młodym wykonawcom!