GMINNE ELIMINACJE BRD

14 kwietnia w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy. W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Grabika w składzie: Bartosz Kłudkowski, Marta Bartczak, Kamila Gierula. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Sieniawy Żarskiej (Piotr Dębiec, Jakub Olejniczak, Mateusz Paszkiewicz), a trzecie- drużyna z Bieniowa (Julia Kulasz, Michał Motyl, Krzysztof Wiliński).

W klasyfikacji zespołowej gimnazjów zwyciężyła drużyna z Bieniowa w składzie: Paweł Najdek, Arkadiusz Porzucek, Jakub Zielonka. Drugie miejsce zajęła reprezentacja z Mirostowic Dolnych (Marcin Jurkiewicz, Patryk Piwowarski, Patryk Sałandziak), a trzecie- drużyna z Grabika (Mateusz Warchoł, Dominik Bryczkowski, Mateusz Mazur).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym!