LUTY Z UNIHOKEJEM

W lutym w Mirostowicach Dolnych odbyły się zawody w unihokeju chłopców i dziewcząt w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży 2016/2017. Pierwsze miejsca w tym turnieju zajęli chłopcy oraz dziewczęta z naszej szkoły, uzyskując awans do zawodów powiatowych.

W finale powiatowym chłopcy zdobyli 2 miejsce co daje im jednocześnie awans do zawodów rejonowych. W finale dziewcząt nasze uczennice zajęły 4 miejsce. Szkołę reprezentowały: Klaudia Bundzylak, Wiktoria Koman, Katarzyna Sokulska, Karolina Banasiak, Aleksandra Woźniak, Julia Kulasz, Julia Kuros, Karolina Ostrowska. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie; Dominik Korona, Marek Chabiniak, Jakub Kaźmierski, Krzysztof Wiliński, Michał Winnicki, Tymoteusz Więckiewicz, Gracjan Ostrowski, Krystian Zielonka, Kamil Zielonka. Opiekunem zespołów był Pan Artur Pięta.