PIŁKA NOŻNA - GIMNAZJADA

W dniach 21- 22 i 25 kwietnia reprezentacja chłopców naszego gimnazjum uczestniczyła w turniejach piłki nożnej w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży- Gimnazjady. W czwartek 21 kwietnia zespół naszej szkoły wygrał zawody gminne.

22 kwietnia w Lubsku odbywały sie powiatowe półfinały, w których nasi uczniowie uzyskali awans do zawodów finałowych, wygrywając wszystkie swoje mecze z drużynami z Tuplic, Brodów oraz Lubska. W finale powiatowym drużyna naszego gimnazjum zajęła II miejsce, uzyskując awans do zawodów rejonowych, za rówieśnikami z GIM-3 Żary a przed zespołami z Trzebiela i Brodów. Szkołę reprezentowali: Dominik Korona, Marek Chabiniak, Krzysztof Wiliński, Patryk Stachowski, Jakub Kaźmierski, Kacper Dobrucki, Rafał Lato i Tomasz Górecki. Opiekunem był Pan Artur Pięta.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach :)