POWIATOWY TURNIEJ BRD

7 maja w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

• w kategorii szkól podstawowych- Partycja Banasiak, Michał Fabiańczyk i Bartosz Kuchenbecker,
  • w kategorii gimnazjów- Kamil Zielonka, Krystian Zielonka i Michał Chabiniak.

Zakres turnieju obejmował test teoretyczny przygotowany przez organizatora wojewódzkiego oraz tor przeszkód (cztery przeszkody: żmijka, zwężenie na półkolu, przedmiot do przewożenia, korytarz z desek). Z przyjemnością informujemy, że drużyna z gimnazjum zajęła III miejsce, natomiast drużyna ze szkoły podstawowej IX miejsce. Opiekunem uczniów była Pani Mirosława Skiba.