GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY 2015

30 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym w Szkole Podstawowej Złotniku. Drużyna w składzie: Sara Baryła, Kamil Buczyński, Gabriela Kaźmierczak i Julia Baryła dzielnie rozwiązywała ciekawe zadania z trudnością ortograficzną.

W klasyfikacji ogólnej na 7 drużyn ze szkół podstawowych Gminy Żary nasi reprezentanci uplasowali się na IV miejscu. Organizatorzy Konkursu stanęli na wysokości zadania i urozmaicili zmagania ortograficzne występem Górali Czadeckich. Nagrody wszystkim uczestnikom Konkursu wręczali: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złotniku, Pani Jagoda Muńko oraz  Wójt Gminy  Żary, Pan Leszek Mrożek, który przybył wraz z Kierownik Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół, Panią Urszulą Chomont.

Gratulujemy!

Anna Antkiewicz