IV MIEJSCE UNIHOKEISTÓW W WOJEWÓDZTWIE

2 kwietnia drużyna Zespołu Szkół w Bieniowie po raz kolejny uczestniczyła w rozgrywkach półfinałowych w unihokeju chłopców w Babimoście (etap wojewódzki). Nasi zawodnicy zajęli IV miejsce i uplasowali się wśród 8 najlepszych drużyn w tej dyscyplinie w województwie lubuskim.

W skład drużyny weszli: Michał Chabiniak, Bartosz Kowalczewski, Michał Kochanowski, Krzysztof Wiliński, Jakub Kaźmierski, Dominik Korona, Marek Chabiniak, Rafał Lato, Gracjan Ostrowski, Tymoteusz Więckiewicz, Michał Winnicki. Opiekunem drużyny jest Pan Grzegorz Kohlman.

Mimo emocji i zmęczenia po trudnym turnieju zapewnili sobie awans do rozgrywek powiatowych w 5 piłkarskich po zwycięskich rozgrywkach 3 kwietnia w Mirostowicach Dolnych. W eliminacjach gminnych zajęli bowiem I miejsce po raz drugi z rzędu.

Gratulujemy!