VII POWIATOWY TURNIEJ "BEZPIECZNA ZERÓWKA"

22 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w VII Powiatowym Turnieju Bezpieczna zerówka. Drużyna wystąpiła w składzie Hanna Ciesielska, Dominik Szwedryk i Emilia Wantoła. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat bezpiecznych zachowań w codziennym życiu. Bezbłędnie wykonały 6 zadań- prawidłowo odpowiadały na pytania, szybko układały puzzle, prawidłowo dobierały obrazki do przedstawionych sytuacji, wykazały się bardzo dobrą znajomością znaków drogowych. W turnieju udział wzięły 22 drużyny- a nasze przedszkolaki zdobyły I miejsce!!! Otrzymały cenne nagrody indywidualne oraz zabawki i pomoce dla całej grupy. Przed dzielnymi 6-latkami dalszy ciąg zmagań. 5 grudnia wezmą udział w Turnieju Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!

Opiekun drużyny-Halina Cieślak