IV GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

8 stycznia odbył się IV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Lubanicach. Reprezentacja naszej szkoły to: zespół „Wesołe nutki” w składzie- Dominik Szwedryk, Wiktoria Kamelska, Milena Teplaków i Emilia Wantoła (opiekun Pani H. Cieślak), uczennice klasy I- Nicola Kazimierczak, Martyna Senyk (opiekun Pani I. Andruszkiewicz- Baryła), uczniowie kl. III- Julia Urbaniak, Krzysztof Mosiewicz, Mikołaj Pietrus (opiekun Pani B. Pietrzak), uczennica kl. V- Julia Baryła (opiekun Pani I. Andruszkiewicz-Baryła) oraz zespół w składzie- Kamil Buczyński, Kacper Krzywiszyn, Katarzyna Sokulska, Gabriela Kaźmierczak, Karolina Kuczyńska, Wiktoria Kuchenbecker (opiekun Panie K. Kubacka i M. Czekała).

Laureatkami IV Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek zostały: Nicola Kazimierczak, Martyna Senyk, Julia Urbaniak oraz Julia Baryła.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!